Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Лютий » 19 » Масляна
17:04
Масляна

«…Гуляй, Масляна, як треба, не забудемо ми тебе,
 І млинці твої гречані, і вареники в сметані! 
Ти співай, моя родино, щоби жито уродило. 
Масляна! Масляна! Масляна! Масляна!»

  

   З   млинцями, піснями та іграми проводжали зимоньку вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів .  Вже традиційно у  Центрі  проводиться веселе свято масляної. Ось і цього року воно знову завітало до дітей.  Всі працівники реабілітаційного центру    принесли багато смачних різноманітних власноруч спечених млинців.  Також підготували веселі конкурси з танцями та іграми.  
   Веселі казкові герої  зустрічали гостей, закликали на гуляння, проводили різноманітні конкурси, ігри, водили хороводи, в яких приймали участь не тільки діти, а й всі присутні на святі.  Зустріли   красну Масляну, яку привітала Господиня і запросила повеселитися на святі. Разом з Масляною,  діти з задоволенням взяли участь у зимових розвагах.
   Зі словами «Прощай, прощай, прощай Масляна», діти провели зимоньку і Масляну. А потім всі разом закликали весну веселою піснею  .
   По закінченню веселощів, Господиня запросила дітей пригоститися традиційними стравами масляної -  млинцями.  Млинці - неодмінний атрибут Масляни: круглі, рум'яні, гарячі, вони - символ сонця, яке все яскравіше розгоралося, подовжуючи дні.

 

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 182 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0