Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Червень » 6 » «Маленькі люди – великі серця»
07:53
«Маленькі люди – великі серця»

     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, це прекрасне свято радості та надії.
    Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань, і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.
    Саме 1 червня  в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів   відбулося веселе, захопливе свято. До вихованців Центру завітали казкові герої  , чим дуже розвеселили не лише дітей, але й дорослих, які не менш захопливо спостерігали за дійством, що розгорталося на сцені.
Актори  розважали дітей, а дітки в свою чергу мали змогу показати свої таланти, які вони розвивають безпосередньо у стінах Центру. А саме, вони співали, танцювали, грали в різноманітні ігри і просто веселилися, за що отримали від міського голови Мішеля Терещенко та постійних спонсорів солодкі подарунки.
    На святі були присутні: вихованці, батьки та працівники Центру. Також на свято завітали почесні гості Зінаїда Попова, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення, Тетяна Вайло, представник ТОВ «Велетень», Людмила Золотарьова, керуюча відділенням «Ощадбанку» в місті Глухові, Дмитро Стеценко та Сергій Шашков представники політичної партії «УКРОП»   .  Гості привітали дітей зі святом та передали Центру іграшки .
    А закінчилося свято шоу «Мильних бульбашок» у виконанні Тетяни Ланіної та розвагами на батутах, яке безкоштовно надали дітям представники церкви «Віра. Надія. Любов.».  
    Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро дякує за надання матеріальної допомоги для проведення свята дітям-інвалідам з нагоди Міжнародного дня захисту дітей:   ТОВ «Велетень» та особисто Надії Вайло депутату Сумської обласної ради,  Анатолій Москаленко, депутату  Глухівської міської ради ,  Глухівській  міській організації політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», Людмилі Золотарьовій , керуючій відділенням    «Ощадбанку» в місті Глухові, керівництву  Церкви «Віра. Надія. Любов.», Олександру Ланіну, директору комунального закладу «Районний будинок культури»,  приватним підприємцям : Оксані Буц, Наталії Карпеко,  Лесі Лобановій, Ларисі Курятниковій, Олені Максименко,   Людмилі Карауш  та Анатолію Голубу.  

                                                               Тамара Ярина, директор
                                                               Глухівського міського центру
                                                               соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 59 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0