Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Червень » 2 » «Маленькі люди – великі серця»
13:00
«Маленькі люди – великі серця»

   Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.  Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, це прекрасне свято радості та надії.
    Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля.  Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань, і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.
       1 червня в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  відбулося веселе, захопливе свято. До вихованців Центру завітали казкові герої – з льодовикового періоду, чим дуже розвеселили не лише дітей, але й дорослих, які не менш захопливо спостерігали за дійством, що розгорталося на сцені.
         Казкові герої розважали дітей, а дітки в свою чергу мали змогу показати свої таланти, які вони розвивають безпосередньо у стінах Центру. А саме, вони співали, танцювали, грали в різноманітні ігри і просто веселилися, за що отримали солодкі подарунки від міського голови, депутатської групи «Воля народу» та небайдужих мешканців міста.
На свято завітали почесні гості : Юрій Олександрович Бурлака,  міський голова, Ніна Миколаївна Каштальян,  депутат міської ради , Лариса Анатоліївна Громак, начальник управління  соціального захисту населення, Світлана Олександрівна Кобзарьова, голова організації Товариства Червоного Хреста в місті Глухові .
    А закінчилося свято імпровізованим салютом з мильних бульбашок   ,  які діти  відпускали у небо з надією, що обов’язково   якнайшвидше в нашій країні настане мир.
Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро вдячні за допомогу в організації та проведенні свята студентам 26 – СР групи   Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка: Анні Бєленковій, Євгенії Бойко, Тетяні Войтенко, Валентині Новіковій, Олександру Стрельчуку, Оксані Шевцовій, Аліні Маншиліній, Катерині Полторак , а також    постійним спонсорам :    Курятниковій Л.В,   Дещенко С.І., Скосар О.В., Лежавській М.В.  ,  кав’ярні «Мr  Coffe» та небайдужим мешканцям міста.


Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 167 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0