Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Людина живе допоки її цікавить оточуючий світ
08:14
Людина живе допоки її цікавить оточуючий світ

   Потрібно завжди  пам’ятати просту істину: як ми сьогодні опікуємося нашими бабусями та дідусями, батьками та матерями, так завтра наші діти й онуки, можливо, опікуватимуться нами. Рівень уваги до людей похилого віку є важливим  індикатором кращих людських рис та цивілізованості всього суспільства. І вирішення проблем літнього покоління сьогодні є першочерговим завданням влади.
   Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики про впровадження соціально-педагогічної послуги „Університет третього віку” у всіх територіальних центрах соціального обслуговування, реалізується право людини на навчання впродовж усього життя. Впровадження такої інновації особливо важливо для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції. До «Університету третього віку» запрошуються люди пенсійного віку та інваліди, які прагнуть отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, реалізувати творчі здібності та продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми та гарно провести свій вільний час. Основним завданням надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» є організація та проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей поважного віку згідно розроблених планів та програм навчання. З пенсіонерами займатимуться і передаватимуть свої знання, як спеціалісти терцентру так і викладачі волонтери. До навчання слухачів також будуть залучатися фахівці органів місцевої державної влади та установ (за згодою). Університет третього віку дає можливість людині у старості покращити якість життя, через вільний доступ до сучасних технологій, формування нових практичних умінь і навичок, засвоєння нових, що відповідають часу знань. Крім того, „Університет третього віку” розширює коло спілкування, створює можливість займатися доброчинною діяльністю тощо.
   Територіальний центр соціального обслуговування як спеціалізована установа, яка організовує  роботу з людьми похилого віку, стає середовищем, в якому реалізується надання соціально-педагогічної підтримки людям похилого віку, головною педагогічною метою якої, на нашу думку, є підготовка людини до старіння, через підтримку нормального фізичного та психічного стану та створення умов для повноцінної, активної та якісної життєдіяльності.
   Наше завдання – дати можливість людям поважного віку відкрити для себе нові знання, гарних друзів, радість спілкування та незрівнянні враження для повноцінного життя.
   Приєднуйтесь! Ми зробимо ваше життя насиченим та яскравим!
  Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради  запрошує усіх пенсіонерів та інвалідів на безкоштовне навчання в «Університеті третього віку», щоб навчатися, творчо реалізовуватися, спілкуватися та знайомитися з новими цікавими людьми.
   Зарахування до Університету здійснюється на підставі особистої заяви, яку можна заповнити за адресою: м.Глухів, вул.Інститутська, 3, відділення денного перебування.
Допомогти літній людині адаптуватись до умов ринкової економіки, не залишитись наодинці зі своїми проблемами на схилі літ – основне завдання держави, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. 

Переглядів: 106 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0