Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Липень » 19 » Людина в світ приходить для добра
10:27
Людина в світ приходить для добра

   В цьому переконана і так прожила всі свої 90 років Петрова Олена Миколаївна. 18 липня з ювілейною датою привітали її працівники територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. 
   А потім були спогади... Олена Миколаївна, маючи відмінну пам’ять, згадувала своє життя, а за плечима тернистий шлях: убоге дитинство, обпалене війною, тяжка робота під час відбудови, радість перемог і гіркота невдач, щасливі миттєвості і безсонні ночі, щоденний неспокій і турбота про людей. І найголовніше – залишалась людиною в будь-яких складних ситуаціях.
   Таке суцвіття літ не кожен назбирає, такий скарб не кожен осягне, а вона змогла всім своїм неспокійним життям це довести. Коли запитують цю тендітну з добрими очима і усмішкою на обличчі жінку, в чому ж секрет її довголіття, відповідає: «В любові до людей і в постійному русі».
   То ж, шановна Олена Миколаївна, нехай ще довго не гасне Ваш оптимізм, залишається гарячим Ваше серце, не вичерпується джерело Вашої любові, а мудрість років, природний розум, любов до життя, працьовитість, порядність і людяність будуть зразком для молодого покоління. І кожен день Вашого життя нехай наповнюється теплом людської вдячності і шани, бо Ви варті цього! Довголіття Вам і всіх земних благ!

 

Переглядів: 52 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0