Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Листопад » 12 » Любов до природи
15:04
Любов до природи

       Любов до природи,  навики бережливого ставлення до неї, сприяють не лише релаксації, але й породжують інтерес до природи. Тому в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у минулому році був створений живий куточок,  де завдяки фінансовій підтримці приватних підприємців Оксани Буц , Лесі Лобанової, Наталії Карпеко цього року збільшилась кількість  тваринок .     

         Живий куточок надає можливість зосередити увагу дітей на невеликій кількості мешканців, найбільш типових їх ознаках і тим самим забезпечити глибші й міцніші знання.  Різноманіття  пташок та  тварин, яке діти спостерігають у природі, утруднює виокремлення загального, суттєвого та закономірного у житті   тварин. Ознайомлення з обмеженою кількістю спеціально підібраних об’єктів у живом

у куточку дозволяє вирішити це складне й важливе завдання.  Має значення й просторова близькість мешканців живого куточка.  

        На реабілітаційних заняттях діти отримують можливість добре роздивитися   тварин, спостерігати за ними тривалий час. А також зміцнюють знання про багатоманіття рослинного і тваринного світу на землі, про те, як ростуть і розвиваються пташки і  тварини, які умови для них потрібно створити.   Крім того, живий куточок сприяє таким пізнавальним процесам як сприйняття, мислення, уява, увага і пам’ять. Діти мислять (встановлюють причинно-наслідкові зв’язки), запам’ятовують назви мешканців живого куточка, придумують ігри.  Доглядаючи за мешканцями куточка живої природи, діти формують трудові навики і такі цінні якості, як працелюбність, відповідальність, екологічна свідомість.

 

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру

соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 210 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0