Любов до природи - 12 Листопада 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:15

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Листопад » 12 » Любов до природи
15:04
Любов до природи

       Любов до природи,  навики бережливого ставлення до неї, сприяють не лише релаксації, але й породжують інтерес до природи. Тому в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у минулому році був створений живий куточок,  де завдяки фінансовій підтримці приватних підприємців Оксани Буц , Лесі Лобанової, Наталії Карпеко цього року збільшилась кількість  тваринок .     

         Живий куточок надає можливість зосередити увагу дітей на невеликій кількості мешканців, найбільш типових їх ознаках і тим самим забезпечити глибші й міцніші знання.  Різноманіття  пташок та  тварин, яке діти спостерігають у природі, утруднює виокремлення загального, суттєвого та закономірного у житті   тварин. Ознайомлення з обмеженою кількістю спеціально підібраних об’єктів у живом

у куточку дозволяє вирішити це складне й важливе завдання.  Має значення й просторова близькість мешканців живого куточка.  

        На реабілітаційних заняттях діти отримують можливість добре роздивитися   тварин, спостерігати за ними тривалий час. А також зміцнюють знання про багатоманіття рослинного і тваринного світу на землі, про те, як ростуть і розвиваються пташки і  тварини, які умови для них потрібно створити.   Крім того, живий куточок сприяє таким пізнавальним процесам як сприйняття, мислення, уява, увага і пам’ять. Діти мислять (встановлюють причинно-наслідкові зв’язки), запам’ятовують назви мешканців живого куточка, придумують ігри.  Доглядаючи за мешканцями куточка живої природи, діти формують трудові навики і такі цінні якості, як працелюбність, відповідальність, екологічна свідомість.

 

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру

соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 141 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання