Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Червень » 6 » Літня школа для ВПО
08:00
Літня школа для ВПО

   Управління соціального захисту населення інформує, що проводиться набір на участь у Літній школі для ВПО з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей.
Громадські організації Чернігівський Центр Прав Людини та Центр «Доброчин» запрошують внутрішньо переміщених осіб з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей до участі в Літній школі.
   Учасники матимуть змогу опанувати основи планування та здійснення адвокаційних кампаній. Це буде корисним для тих, хто береться захищати свої права і відстоювати інтереси, розуміючи усі складнощі та перепони. Також учасники матимуть змогу підвищити свою компетентність у вирішенні конфліктів та налагодженні ефективної комунікації.
Для того, щоб стати учасником навчання потрібно зареєструватись до 10 червня 2017 року шляхом надсилання ПІБ та контактного телефону на електронну пошту Dobrochyn@cn.relc.com або зателефонувавши за номером (0462) 67 7181.
   До участі в тренінгу на конкурсні основі буде відібрано 30 внутрішньо переміщених осіб з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей (по 10 осіб з кожної області).
Учасники будуть забезпечні проживанням (іногороднім) і харчуванням під заходи, а також відшкодування транспортних витрат.
Літня школа відбудеться 21 - 23 червня 2017 року в місті Чернігів.
   Деталі та логістика будуть надіслані відібраним учасникам.
   Громадські організації Чернігівський Центр Прав Людини та Центр «Доброчин» гарантують цікаве, інтерактивне та корисне спілкування!
   Діяльність буде проходити в рамках реалізації науково-дослідницького проекту Бірмінгемського університету, Великобританія, під назвою «Прихована трагедія України: розуміння результатів переміщення населення з постраждалих від війни регіонів країни» (Art and Humanities Research Council PaCCS грант Великобританія).
    Інформація про проект: www.idpukraine.com
   За детальною інформацією звертатися Наталія Дрозд Центр «Доброчин» тел./факс 0462 67 71 81 dobrochvn@cn.relc.com www.dobrochyn.org.ua

В.о. начальника управління соціального 
захисту населення міської ради З.О. Попова

 

Переглядів: 47 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0