Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Липень » 2 » Лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської к
09:21
Лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської к

   Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 134, Сумській області на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань, цієї категорії громадян, із застосуванням високовартісних медичних технологій, . доведено ліміти бюджетних асигнувань у сумі 212,00 тис. гривень. Зазначені кошти в область надійшли та використані за призначенням у повному обсязі.
   З метою забезпечення ефективного та цільового використання бюджетних призначень, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації визначено пріоритетні напрямки здійснення закупівель у 2015 році, відповідно до заявки Комунального закладу Сумської обласної ради ««Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», який щороку забезпечує стаціонарне лікування найбільшої кількості важко- та онкохворих громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З початку року проліковано 696 постраждалих осіб.
   Медична допомога постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Сумської області за кошти бюджетної програми 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних . медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надається в стаціонарних відділеннях Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення згідно профілю захворювання.
   Для госпіталізації необхідно, звернутись до Диспансеру за адресою: м. Суми, вул. Троїцька, 14, телефони (0542) 25-20-33, (0542) 22-22-16, та надати документи:
-    посвідчення особи постраждало!' унаслідок Чорнобильської катастрофи;
-    паспорт;
-    направлення лікувально-профілактичного закладу (центральної районної лікарні за місцем проживання, Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення).
   Лікування призначається лікуючим лікарем за погодженням завідуючого профільного відділення у відповідності до протоколів надання медичної допомоги, в межах бюджетного фінансування.

Переглядів: 160 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0