Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 15 » Легальні трудові відносини – гарантія соціального захисту
16:39
Легальні трудові відносини – гарантія соціального захисту

   Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, тобто, можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується.
На сьогодні не поодинокі випадки, коли роботодавці не укладають, а наймані працівники не наполягають на укладенні трудових договорів. На жаль, чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним «вигодам». Тому все частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, тобто «нелегальної» зайнятості. Причому треба зазначити, що від цього страждає насамперед особа, яка погоджується на таку працю.
   Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць, права на щорічну відпустку, соціальну відпустку у зв’язку із вагітністю та пологами, додаткові відпустки, передбачені чинним законодавством та ін.
    Якщо працівник не уклав трудового договору, а лише усно домовився з роботодавцем, то в разі порушення його прав на трудові гарантії, довести свої права навіть у судовому порядку буде дуже важко.
   Роботодавці також повинні бути зацікавлені в оформлені трудових відносин, адже трудовий договір є двосторонньою угодою між найманим працівником та роботодавцем, де право однієї сторони відповідає обов'язку іншої. Використання «тіньової» зайнятості призводить до позбавлення роботодавця права вимагати виконання роботи належним чином, підпорядкування найманого працівника внутрішньому трудовому розпорядку, режиму роботи,  можливості покласти на працівника матеріальну відповідальність, тощо. Роботодавець не   наділений   владними повноваженнями, не вправі притягати працівника до дисциплінарної відповідальності.
   Оскільки не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю, то діючим законодавством передбачено адміністративну відповідальність за такі дії роботодавця.
   Тому вкотре хочеться нагадати, що лише офіційна зайнятість гарантує громадянам конституційні права на працю та соціальний захист. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого працевлаштування.


 

Переглядів: 23 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0