Легальні трудові відносини – це соціальні гарантії й охорона праці - 13 Лютого 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 13:36

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 13 » Легальні трудові відносини – це соціальні гарантії й охорона праці
14:35
Легальні трудові відносини – це соціальні гарантії й охорона праці
У легалізації, тобто в офіційнім оформленні трудових відносин з роботодавцем, насамперед, зацікавлені самі наймані робітники. Одержання заробітної плати в «конверті», без утримання й перерахування податку з доходів фізичних осіб, внесків у пенсійний і інші фонди соціального страхування - це тимчасова вигода й надалі може виявитися «ведмежою» послугою.
Період такої роботи не зараховується у виробничий стаж, працівник соціально не захищений на випадок хвороби, травми на виробництві.
На сьогоднішній день легалізація доходів населення є основним напрямком роботи податкових органів і органів місцевого керування.
Протягом січня 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснено 16 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності. В ході обстежень у 2 СПД було виявлено 2 працівника з якими не були укладені та зареєстровані в центрі зайнятості трудові договори.
Проведено 2 засідання робочої групи, на яких було заслухано 7 суб’єктів підприємницької діяльності щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В результаті проведеної роботи, з 1 найманим працівником укладено та зареєстровано трудовий договір, у 13 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства.
Згідно рішення робочої групи до територіальної державної інспекції з питань праці направлено інформацію по 6 СПД для проведення перевірок щодо додержання приватними підприємцями законодавства про працю.
Кожний, хто одержує зарплату в «конвертах» стає учасником схем мінімізації платежів у бюджети, сприяє розвитку тіньової економіки й перекреслює своє майбутнє.

Переглядів: 224 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання