Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Лютий » 13 » Легальні трудові відносини – це соціальні гарантії й охорона праці
14:35
Легальні трудові відносини – це соціальні гарантії й охорона праці
У легалізації, тобто в офіційнім оформленні трудових відносин з роботодавцем, насамперед, зацікавлені самі наймані робітники. Одержання заробітної плати в «конверті», без утримання й перерахування податку з доходів фізичних осіб, внесків у пенсійний і інші фонди соціального страхування - це тимчасова вигода й надалі може виявитися «ведмежою» послугою.
Період такої роботи не зараховується у виробничий стаж, працівник соціально не захищений на випадок хвороби, травми на виробництві.
На сьогоднішній день легалізація доходів населення є основним напрямком роботи податкових органів і органів місцевого керування.
Протягом січня 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснено 16 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності. В ході обстежень у 2 СПД було виявлено 2 працівника з якими не були укладені та зареєстровані в центрі зайнятості трудові договори.
Проведено 2 засідання робочої групи, на яких було заслухано 7 суб’єктів підприємницької діяльності щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В результаті проведеної роботи, з 1 найманим працівником укладено та зареєстровано трудовий договір, у 13 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства.
Згідно рішення робочої групи до територіальної державної інспекції з питань праці направлено інформацію по 6 СПД для проведення перевірок щодо додержання приватними підприємцями законодавства про працю.
Кожний, хто одержує зарплату в «конвертах» стає учасником схем мінімізації платежів у бюджети, сприяє розвитку тіньової економіки й перекреслює своє майбутнє.

Переглядів: 307 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0