Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Легалізації заробітної плати та дотримання її мінімальних гарантій
17:20
Легалізації заробітної плати та дотримання її мінімальних гарантій
   Наприкінці вересня під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   Основна мета проведення засідання - вжиття заходів щодо недопущення приховування суб’єктами підприємницької діяльності реального розміру заробітної плати, виплати заробітної плати в « конвертах», вжиття заходів щодо виявлення фактів не оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущення суб’єктами підприємницької діяльності виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, погашення заборгованості зі сплати страхових та єдиних внесків до Пенсійного фонду.
   На засідання вищезазначеної робочої групи були запрошені та заслухані керівники служб таксі міста щодо легалізації трудових відносин. Робочою групою керівникам служб таксі запропоновано в тижневий термін навести порядок в своїх службах, бо в іншому випадку інформація щодо виявлених та не усунених порушень буде надіслана відповідним контролюючим органам.
   Крім того на засіданні були заслухані керівники підприємств, установ та організацій, приватні підприємці, які, згідно даних управління Пенсійного фонду України у м.Глухові та Глухівському  районі зменшили чисельність працюючих та фонд оплати праці в порівнянні з попереднім періодом, не сплачують страховий та єдиний внесок до ПФУ, проаналізовано причини та намічено шляхи виходу з даної ситуації.


Переглядів: 289 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0