Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Жовтень » 5 » ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТЬ НАСЕЛЕННЯ
08:44
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТЬ НАСЕЛЕННЯ

   Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці. 
   Адже, заробітна плата – одна з головних економічних критерій, яка поєднує  інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Виплата зарплати у   «конвертах» – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів, як країні, так і кожному з нас.
Праця без оформлення трудових відносин позбавляє працівника легального працевлаштування, оплати праці, не дає право на оплату лікарняних листів, виплату втраченого заробітку у зв’язку із втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або профзахворювання, виплату допомоги по безробіттю, отримання необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком або по інвалідності. Роботодавці, які ведуть соціально невідповідальний бізнес, у свою чергу наражають себе на небезпеку кримінальної та адміністративної відповідальності, передбаченої чинним законодавством. 
   Не оформлення належним чином трудових відносин впливає і на мешканців громади міста, адже «тіньова» зайнятість призводить до ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б  допомагали місту розвиватись.
   Шановні роботодавці! Закликаємо Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку.
   Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

Переглядів: 32 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0