Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 14 » Легалізація заробітної плати та робочих місць
08:34
Легалізація заробітної плати та робочих місць

   На превеликий жаль, ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день питання детінізації та легалізації заробітної плати не втрачає своєї актуальності, адже від розміру отриманої зарплатні залежить рівень соціального захисту людини. 
   Прийшов час, коли працюючі люди або ті, яких тільки запрошують на роботу, повинні навчитися вести з роботодавцем діалог про умови роботи та оплати праці. До цього потрібно залучати профспілки або інші об’єднання, які повинні представляти та захищати інтереси працівників. Можливо, якщо людина хоча б один раз відмовиться працювати за мізерну легальну платню, це сприятиме тому, що колись взагалі жодний працівник не схоче працювати на подібних умовах. Тоді підприємці будуть змушені змінити ганебну практику отримання прибутків за рахунок ігнорування власних обов’язків перед робітниками щодо виплати гідної зарплатні.
Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.
   Звертаємося до керівників підприємств, установ, організацій та підприємців міста з проханням зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від заробітної плати в «конвертах». При цьому самі працівники повинні розуміти необхідність оформлення трудових відносин задля власного добробуту зараз та у майбутньому, захисту своїх конституційних прав.

Переглядів: 231 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0