Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Лютий » 3 » Легалізація заробітної плати
12:34
Легалізація заробітної плати
Ні для кого не секрет, що останнім часом явище виплати заробітної плати „в конвертах” набуло масового характеру. Таку заробітну плату отримує значна кількість працівників комерційних структур. З боку керівників підприємств це є грубим правопорушенням. Негативні наслідки цього стану для державної казни у вигляді недоотриманих податків очевидні. Офіційне утримання із заробітної плати дає можливість відчутно покращити умови життя мешканців міста, задовольнити певні соціальні потреби.
Звертаємося до працедавців, які використовують працю робітників, з якими неналежним чином оформлено трудові відносини: миттєвий виграш від такої схеми роботи в порівнянні з витратами, які доведеться потратити на штрафи та санкції, - є мінімальними.
Відповідальність за дії, які є злочином, адміністративним та дисциплінарним правопорушенням відзначаються Законами України (п.22 частини першої ст.92 Конституції України). Згідно статті 265 КЗпП України особи, які винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно діючого законодавства України. Вони притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної або кримінальної відповідальності.
Тож про виявлення фактів отримання заробітної плати „в конвертах” ви можете повідомити за телефонами управління праці та соціального захисту населення міської ради: 2-26-24

Переглядів: 543 | Додав: Falcon | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0