Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення - 30 Квітня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 15:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 30 » Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення
12:05
Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення
   Тіньовий, незаконний обіг робочої сили призводить не лише до порушення прав і гарантій громадян, визначених Конституцією та законодавством України, втрати працівниками соціальних гарантій, страхового стажу як для соціальних виплат, так і для пенсійного забезпечення, «тінізації» трудових відносин та економіки, але й значною мірою впливає на втрату надходжень до бюджету.
   Офіційно оформлений працівник захищений законодавством, йому забезпечені соціальні гарантії на випадок хвороби, вагітності й пологів, каліцтва, він має право на безпечні умови праці, відпустки та оздоровлення тощо. Навіть у разі незаконного звільнення чи будь-якого обмеження трудових прав, він може відновити, відстояти справедливість у судовому порядку.
   Особа ж, яка працює в «тіні», фактично перебуває у цілковитій залежності від роботодавця, котрий змушує її працювати у жахливих умовах, із порушенням норм робочого часу, із затримкою виплати заробітної плати, а то й із системою штрафів за різні порушення. А в разі професійного захворювання або каліцтва такий працівник опиняється «на вулиці» - наодинці зі своїми проблемами, оскільки він вже не потрібен роботодавцеві…
   Члени робочої групи постійно проводять роботу щодо перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання ними діючого законодавства з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   Так, з початку року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення обстежено 40 суб’єктів підприємницької діяльності. В ході обстежень у 12 СПД було виявлено 15 працівників з якими не були укладені та зареєстровані в центрі зайнятості трудові договори. В результаті проведеної роботи, з 15 найманими працівниками укладено та зареєстровано трудові договори, у 42 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 209 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання