Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 16 » Легалізація трудових відносин задля досягнення соціальної справедливості
14:17
Легалізація трудових відносин задля досягнення соціальної справедливості

   Легалізація трудових відносин задля досягнення соціальної справедливості Легалізація прихованої зайнятості на сьогодні є одним із найактуальніших завдань діяльності багатьох служб держави. Тільки спільними зусиллями бізнесу і влади можна збільшити доходи трудящих, подолати бідність і соціальне розшарування українського суспільства. Але, на жаль, громадяни часто погоджуються на працевлаштування без офіційного оформлення. З правової точки зору неоформлення трудових відносин позбавляє працівників права вимагати від роботодавців належних умов праці та гідної її оплати, а також захищати свої права у суді, таких громадян не можна віднести до категорії «наймані працівники». В результаті, бюджет втрачає податки, а самі громадяни - соціальні гарантії.

   Головне завдання легалізації - не стягнути гроші з роботодавця, а відновити справедливість по відношенню до найманих працівників.

Приховування реальної зайнятості породжує зменшення доходної частини державного і місцевих бюджетів.

   Аналізуючи проблемні питання зайнятості населення, легалізації трудових відносин та нелегальної виплати заробітної плати можна зробити висновок, що боротьба із тіньовою зайнятістю є важливою складовою у динаміці розвитку економіки міста, збільшення надходжень до бюджету, реальними кроками в напрямку соціального захисту громадян.

Переглядів: 175 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0