Легалізація трудових відносин – шлях до стабільності - 22 Серпня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Понеділок, 05.12.2016, 10:32

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 22 » Легалізація трудових відносин – шлях до стабільності
14:19
Легалізація трудових відносин – шлях до стабільності
   16 серпня 2013 року відбулось спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
    Засідання проходило під головуванням І.І.Терещенко, заступника міського голови,  та за участю представників Глухівської об’єднаної державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду в місті Глухові, Глухівського міськрайнного центру зайнятості, фінансового управління соціально-економічного розвитку, управління праці та соціального захисту населення, відділу з питань торгівлі та підтримки розвитку підприємництва.
   На початку засідання  І.І.Терещенко було зазначено, що одним із актуальніших питань сьогодення залишається легалізація заробітної плати та робочих місць. Використання праці робітників без оформлення трудових відносин є одним із порушень у сфері трудових відносин. Приховування реальної зайнятості породжує зменшення доходної частини державного і місцевих бюджетів, фондів обов’язкового державного соціального страхування, кошти яких направляються на виконання функцій держави.
   Робочу групу було інформовано про стан обстеження підприємств, виявлені при цьому порушень і кількості «тіньових» робочих місць та легалізованих робочих місць. Так, з початку поточного року  було виявлено 23 тіньових робочих місць, легалізовано – 21 робоче місце, що має позитивно позначитись на стані соціально-трудових відносин.
   З питання випалити середньомісячної заробітної плати нижче  мінімального рівня встановленого чинним законодавством на засіданні  були заслухані суб’єкти господарської діяльності, якими були надані пояснення щодо причин недотримання законодавства про працю та про вжитті ними заходи з метою усунення зазначених порушень і покращення фінансово-економічного стану підприємства та стану соціально-трудових відносин.
    Аналізуючи проблемні питання зайнятості населення, легалізації «тіньової» зайнятості та нелегальної виплати заробітної плати було зазначено, що цей напрямок є важливою складовою у динаміці розвитку економіки міста, збільшення надходжень до бюджету, реальними кроками в напрямку соціального захисту громадян, а їх позитивне вирішення спрямоване на виконанням ініціатив Президента України.
   За результатами засідання СПД рекомендовано вжити дієвих заходів щодо дотримання чинного законодавства в сфері праці.

Переглядів: 308 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання