Легалізація трудових відносин на контролі - 11 Квітня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 15:51

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 11 » Легалізація трудових відносин на контролі
14:33
Легалізація трудових відносин на контролі
   На сьогодні легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань. На жаль, сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, окремі працедавці свідомо ігнорують закони. Деякі суб’єкти господарювання розраховуються з найманими працівниками виплатою заробітку «у конвертах». А виплата заробітної плати таким способом або ж заниження реальних доходів, виплачених громадянам, відіграє негативну роль не лише при наповненні відповідних бюджетів, але й у майбутньому призводить до зменшення нарахованих сум пенсій.
   З метою відпрацювання виплати заробітної плати в «конвертах» робочою группою з питань легалівзації виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно проводиться контрольно-перевірочна робота. Так протягом І кварталу 2013 року легалізовані трудові взаємини работадавцями з 12 найманими працівниками, у 38 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства.
   «Заробітна плата без конвертів» - це спільна, скоординована робота органів державної податкової служби, пенсійного фонду України й місцевих органів влади. Цей напрямок роботи є важливою складовою у динаміці розвитку економіки міста, збільшення надходжень до бюджету, реальними кроками в напрямку соціального захисту громадян, а їх позитивне вирішення спрямоване на виконанням ініціатив Президента України.

Переглядів: 239 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання