Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Квітень » 11 » Легалізація трудових відносин на контролі
14:33
Легалізація трудових відносин на контролі
   На сьогодні легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань. На жаль, сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, окремі працедавці свідомо ігнорують закони. Деякі суб’єкти господарювання розраховуються з найманими працівниками виплатою заробітку «у конвертах». А виплата заробітної плати таким способом або ж заниження реальних доходів, виплачених громадянам, відіграє негативну роль не лише при наповненні відповідних бюджетів, але й у майбутньому призводить до зменшення нарахованих сум пенсій.
   З метою відпрацювання виплати заробітної плати в «конвертах» робочою группою з питань легалівзації виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно проводиться контрольно-перевірочна робота. Так протягом І кварталу 2013 року легалізовані трудові взаємини работадавцями з 12 найманими працівниками, у 38 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства.
   «Заробітна плата без конвертів» - це спільна, скоординована робота органів державної податкової служби, пенсійного фонду України й місцевих органів влади. Цей напрямок роботи є важливою складовою у динаміці розвитку економіки міста, збільшення надходжень до бюджету, реальними кроками в напрямку соціального захисту громадян, а їх позитивне вирішення спрямоване на виконанням ініціатив Президента України.

 

Переглядів: 292 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0