Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 30 » Легалізація трудових відносин
16:31
Легалізація трудових відносин

   Законодавством України визначено, що мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може проводитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці.
   На жаль, сьогодні чимало роботодавців просто ігнорують гарантований державою рівень заробітної плати і змушують працівників працювати на невелику зарплату, а часом і зовсім не декларуючи їх оплату праці. У цьому випадку йдеться про так звані “тіньові” заробітки.
   Наймаючись на роботу, громадянам слід пам’ятати, що заробітна плата, яка виплачується у “конвертах”, – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника. Це, перш за все, ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсійної виплати, адже основними чинниками, від яких залежать пенсійні виплати – це набутий страховий стаж та розмір офіційно задекларованої заробітної плати.
   Зайве нагадувати про те, що відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць, права на щорічну відпустку, соціальну відпустку у зв’язку із вагітністю та пологами, додаткові відпустки, передбачені чинним законодавством та ін.
   Тому, лише офіційна зайнятість гарантує людині її конституційні права на працю та соціальний захист. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування.

Переглядів: 20 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0