Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 3 » Кожна людина має право на життя!
11:04
Кожна людина має право на життя!

   Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу  не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок та дітей. ВІЛ викликає СНІД, тому треба знати як він передається, і як від нього захиститись.
   

   1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. На базі Глухівського медичного училища та загальноосвітньої школи № 2, фахівцями Глухівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено тренінг «Обережно – СНІД!» та продемонстровано відеоролик «Боротьба за життя на смерть…». Обговорено шляхи зараження ВІЛ, а також як поводитися з людьми які є ВІЛ-позитивними.
   Сьогодні лікування, нажаль, не може привести до одужання, проте, воно може повернути до нормального ритму життя, оскільки лікування попереджує розмноження вірусу та розвиток хвороби.
Радує, те що наша молодь не залишається байдужою до цієї проблеми, активно обговорюють причини та наслідки, а головне кажуть про толерантність до хворих людей.
   Слід пам’ятати ! ВІЛ / СНІД може торкнутися кожного, тому не будьте байдужими допомагайте, підтримуйте словом ВІЛ-інфікованим. Кожна людина має право на життя! 

Переглядів: 218 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0