Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Травень » 31 » Консультації з питань пенсійного забезпечення. Запитання-відповіді
09:10
Консультації з питань пенсійного забезпечення. Запитання-відповіді
? Чи зараховується до стажу державної служби період навчання курсанта у вищому військовому навчальному закладі?

Посади і органи, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби, визначено Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України (далі – Порядок) від 03.05.1994 р. № 283.
Відповідно до п. 3 Порядку до стажу державної служби включається час військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях.
Листом Головного управління державної служби України від 10.02.2000 р. № 31/723 роз’яснено, що до стажу державної служби зараховуються всі види військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України та колишнього СРСР, визначені статтею 2 Закону "Про військовий обов’язок і військову службу”.
Згідно з пунктом 4 статті 2 зазначеного Закону, одним із видів військової служби є військова служба (навчання) курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки.
Підставою для зарахування до стажу державної служби часу військової служби є запис у військовому квитку про періоди проходження військової служби.

Переглядів: 394 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0