Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Квітень » 23 » Консультації з питань пенсійного забезпечення
10:11
Консультації з питань пенсійного забезпечення
?Чи можливо зарахувати період роботи на посаді фармацевта в Обласному центрі крові до стажу, який дає право на призначення пенсії за вислугу років?
Відповідно до п. "е” статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення” право на пенсію за вислугу років мають, зокрема, працівники охорони здоров’я при наявності спеціального стажу роботи 25 років за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, незалежно від віку.
Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 року № 909, передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають провізори, фармацевти (незалежно від найменування посад) лаборанти в наступних закладах охорони здоров’я – аптеках, аптечних кіосках, аптечних магазинах, контрольно-аналітичних лабораторіях.
Враховуючи викладене, для зарахування до стажу, який дає право на пенсію за вислугу років, періоду роботи на посаді фармацевта в Обласному центрі крові, підстав немає.
Водночас, відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2007 р.  на запит Міністерства соціальної політики України від 03.04.2007 № 393/029/97-07, посада фармацевта відноситься до переліку посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою.
Переглядів: 348 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0