Консультації з питань оформлення субсидії - 3 Травня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 02.12.2016, 22:08

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Травень » 3 » Консультації з питань оформлення субсидії
14:29
Консультації з питань оформлення субсидії
?Чи впливає на призначення житлової субсидії факт володіння особами з числа зареєстрованих частиною іншого будинку (квартири)?
Згідно зі статтею 355 Цивільного кодексу України майно, що є у власності двох а( більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майш Майно молсе належати особам на праві спільної часткової або на праві спільної сумісн власності.
Співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користують ним спільно. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється
згодою всіх співвласників (стаття 369 Цивільного кодексу). Право спільної часткової власності також здійснюється співвласниками за їхньою згодою (стаття 358 Цивільного кодексу).
Відповідно до пункту 5.3 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. №1050), субсидія не призначається, якщо уповноважений власник (співвласник) жигла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні, мають у своєму володінні чи володінні дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла.
Враховуючи викладене, на визначення права на призначення соціальної допомоги (житлової субсидії) не впливає володіння житловим приміщенням (будинком) на правах спільної часткової або сумісної власності.

Переглядів: 361 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання