Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Колективний договір на підприємстві – основа трудових відносин
09:58
Колективний договір на підприємстві – основа трудових відносин

   Колективний договір – це двосторонній акт соціального діалогу, що укладається між трудовим колективом підприємства та роботодавцем. Його ще справедливо називають основним законом підприємства, оскільки саме він регулює рівень оплати праці, питання зайнятості, охорони праці та здоров’я, додаткові соціальні пільги та гарантії на конкретному підприємстві.
   Колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи, на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців.
Колективний договір укладається між роботодавцем з однієї сторони і однією або кількома профспілковими органами, а у разі відсутності таких органів - представниками працівників, обраними і уповноваженими трудовим колективом.
   Для ведення переговорів і підготовки проекту колективного договору, угоди утворюється робоча комісія з представників сторін. Склад цієї комісії визначається сторонами соціального діалогу.
Проект колективного договору обговорюється у трудовому колективі і виноситься на розгляд загальних зборів (конференції) трудового колективу.
   Зміст колективного договору визначається сторонами в межах їх компетенції.
   У колективному договорі встановлюються взаємні зобов'язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, зокрема: - зміни в організації виробництва і праці;
- забезпечення продуктивної зайнятості;
- нормування і оплата праці, встановлення форми, системи, розмірів заробітної плати та інших видів трудових виплат (доплат, надбавок, премій та ін.);
- встановлення гарантій, компенсацій, пільг;
- участі трудового колективу у формуванні, розподілі і використанні прибутку підприємства (якщо це передбачено статутом);
- режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку;
- умов і охорони праці;
-забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організації оздоровлення і відпочинку працівників;
- гарантій діяльності профспілкової чи інших представницьких організацій працівників;
- умов регулювання фондів оплати праці та встановлення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці;
- забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
- заборона дискримінації.
   Колективний договір може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги.
   У колективному договорі обов’язково має бути внесено поширені на підприємство окремі статті галузевої угоди, а також установлено локальні норми права, які розробляють і ухвалюють сторони в межах прав підприємства і конкретизують у статтях колективного договору.
Норми, що містяться в колективному договорі, не мають погіршувати становище працівників підприємства порівняно з чинним законодавством і Генеральною, регіональною та галузевою угодою.
Після схвалення проекту колективного договору загальними зборами (конференцією) трудового колективу він підписується уповноваженими представниками сторін. Колективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін, або з дня, зазначеного у колективному договорі. 
   Повідомна реєстрація колективних договорів здійснюється відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115.
   Повідомна реєстрація проводиться з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію колективних договорів для забезпечення можливості врахування їх умов під час розгляду уповноваженими органами трудових спорів (індивідуальних і колективних), що можуть виникнути за результатами виконання умов таких (договорів).

 

Переглядів: 22 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0