Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 2 » КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
14:12
КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

  Глухівський міський центр  соціальної реабілітації

дітей-інвалідів

м. Глухів, вул. Інститутська, 3

контактний телефон : 2-33-51

електронна пошта : gmcsrdi@mail.ru

Час роботи (понеділок-четвер) : 8.00 – 17.15

п’ятниця : 8.00 – 16.00

Назва послуги : СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Зміст послуги:   Навчання ,формування,  розвиток та підтримка соціально побутових навичок (самообслуговування , здійснення санітарно-гігієнічних заходів, комунікації, позитивної поведінки, формування навичок просторового орієнтування, користування грошима , тощо), навчання навичкам користування технічними засобами реабілітації.

          Організація дозвілля - проведення культурних заходів; розвиток ігрових навичок, виявлення та розвиток творчих здібностей та залучення до творчої діяльності; виховання культури поведінки, самодисципліни, уміння володіти собою в складних життєвих ситуаціях тощо.

          Психолого-педагогічна корекція (психологічна діагностика особистості дитини, проведення індивідуальної психокорекційної роботи, проведення корекційні-розвиткової роботи педагогом соціальним, вихователем, логопедом, працетерапія, сенсорна корекція, проведення музичних занять. Проведення   індивідуальних та групових занять з підготовки до школи дітей-інвалідів, які мають змогу продовжувати навчання, надання консультативної допомоги батькам вихованців, або особам, що їх замінюють з питань дошкільної підготовки та навчання. Підготовка психолого-педагогічної характеристики вихованців для розгляду на психолого-медико-педагогічних комісіях по зарахуванню дітей до навчальних закладів.

          Медичне спостереження. Система заходів лікувально-профілактичного характеру, спрямованих на корекцію та відновлення фізичного, розумового потенціалу дітей-інвалідів з метою повернення їх до активної життєвої позиції та інтеграції у суспільство  адекватно їх здібностям та фізичним можливостям. Проведення медичного обстеження на основі опитування, огляду, тестування та фахового оцінювання індивідуальних особливостей і  потреб особи у масажі та лікувальній фізкультурі  . Допомога в організації індивідуального медичного спостереження .

 Форма надання : денна

Термін надання : тимчасова

Соціальні групи : діти-інваліди від народження до 18 років, інваліди з розумовою відсталістю до 35 років та діти групи ризику.

Гранична чисельність отримувачів: 30 осіб, гранична  наповнюваність груп – 8 осіб.

Умови : БЕЗОПЛАТНО, за розкладом у Центрі згідно з індивідуальним планом реабілітації.

Документи потрібні для отримання послуги:

  1. Направлення управління соціального захисту населення Глухівської міської ради;
  2. Індивідуальна програма реабілітації дитини-інваліда, або інваліда;
  3. Медичний висновок;
  4. Копія свідоцтва про народження;
  5. Копія пенсійного посвідчення;
  6. Копія паспорту та коду матері.

Правові підстави: Закони України «Про державні соціальні стандарти і державні соціальні гарантії» від 05.10.2000 року (редакція станом на 07.04.2012 року), «Про основи соціальної захищеності інвалідів» від 21.03.1991 року (редакція станом на 11.08.2003 року), «про реабілітацію інвалідів в Україні» від 06.10.2005 року (редакція станом на 09.12.2012 року), «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 року (редакція станом на 18.10.2012 року) та Положення «Про Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

Підстави для відмови в наданні послуги:

                1.    Гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;

2.    усі захворювання в гострій стадії та заразній формі;

3.    часті судомні напади та їх еквіваленти;

4.    захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями поведінки, небезпечними для дитини та її оточення (за умови несупроводження дитини її батьками або законними представниками).

Переглядів: 124 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0