Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир інвалідам війни
14:10
Капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир інвалідам війниЗгідно п.8,ст.13 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” інваліди війни мають право на позачерговий безплатний капітальний ремонт власних жилих  і квартир.
Безоплатному капітальному ремонту підлягає житловий будинок чи квартира, які належать особі, що має право на пільгу, на праві приватної власності.
В 2012 році своє право на проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир реалізували дві сім'ї інвалідів війни.
Безоплатний капітальний ремонт будинку проведено інваліду війни ІІ групи МАТВІЄНКУ Івану Павловичу , 20.01.1924 року народження, який мешкає за адресою м. Глухів, вул. Некрасова , буд. 182.
Безоплатний капітальний ремонт квартири проведено інваліду війни ІІ групи ЗИМОВЕЦЬ  Марії Іванівни , 02.05.1934 року народження, яка мешкає за адресою м. Глухів, вул. 70 років Жовтня, буд. 8 кв. 7.
  Фінансування витрат, пов'язаних з проведенням безоплатного капітального ремонту і складенням проектно-кошторисної документації, здійснюється за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

Переглядів: 350 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: