Кам’янець - Подільський планово-економічний технікум-інтернат - 26 Жовтня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 15:36

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Кам’янець - Подільський планово-економічний технікум-інтернат
09:32
Кам’янець - Подільський планово-економічний технікум-інтернат

   Кам’янець – Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із не багатьох освітянських закладів України, де здобувають освіту молоді юнаки та дівчата з функціональними обмеженнями.
    Окрім молодих людей з обмеженими функціональними можливостями тут навчаються діти-сироти, напівсироти, члени сімей, які постраждали від аварії ЧАЕС, переселенці зі сходу. Усі вони потребують особливої уваги, підтримки та соціального захисту не тільки зі сторони держави, а також зі сторони органів місцевого самоврядування.
    У вересні 2015 року розпочата робота щодо трансформації технікуму-інтернату в коледж (інститут), що здійснюватиме ступеневу підготовку бакалаврів та, в перспективі, магістрів з числа молодих людей з обмеженими потребами за акредитованими спеціальностями «Економіка», «Облік і аудит», «Соціальна робота», та перспективними «Правознавство», «Програмна інженерія».
    Адміністрація Кам’янець – Подільського планово-економічного технікуму-інтернату запрошує осіб, які є інвалідами дитинства, інвалідами 1-3 груп, які за віком та освітою можуть навчатися в технікумі-інтернаті.
    Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу:сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціальними тренажерами, медичний пункт. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на  кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком. З 2016 року навчальний заклад розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що переміщаються на візках.
    Зараховані на навчання до технікуму (інваліди 1-3 груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьох разове харчування, приживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам технікуму пенсія виплачується в повному обсязі.
    Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13. тел. (03849) 3-26-51,  email: tecnicum@kp.rel.com.ua   Web-сайт: http://peti.km.ua
    Додаткову інформацію про Кам’янець – Подільський планово-економічний технікум-інтернат можна отримати в управлінні соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: вул.. Курлука, 1/3, м. Глухів, Сумська обл., 41400, кабінет № 9 , телефон (05444) 7-03-63.

Переглядів: 19 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання