Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Кам’янець - Подільський планово-економічний технікум-інтернат
09:32
Кам’янець - Подільський планово-економічний технікум-інтернат

   Кам’янець – Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із не багатьох освітянських закладів України, де здобувають освіту молоді юнаки та дівчата з функціональними обмеженнями.
    Окрім молодих людей з обмеженими функціональними можливостями тут навчаються діти-сироти, напівсироти, члени сімей, які постраждали від аварії ЧАЕС, переселенці зі сходу. Усі вони потребують особливої уваги, підтримки та соціального захисту не тільки зі сторони держави, а також зі сторони органів місцевого самоврядування.
    У вересні 2015 року розпочата робота щодо трансформації технікуму-інтернату в коледж (інститут), що здійснюватиме ступеневу підготовку бакалаврів та, в перспективі, магістрів з числа молодих людей з обмеженими потребами за акредитованими спеціальностями «Економіка», «Облік і аудит», «Соціальна робота», та перспективними «Правознавство», «Програмна інженерія».
    Адміністрація Кам’янець – Подільського планово-економічного технікуму-інтернату запрошує осіб, які є інвалідами дитинства, інвалідами 1-3 груп, які за віком та освітою можуть навчатися в технікумі-інтернаті.
    Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу:сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціальними тренажерами, медичний пункт. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на  кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком. З 2016 року навчальний заклад розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що переміщаються на візках.
    Зараховані на навчання до технікуму (інваліди 1-3 груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьох разове харчування, приживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам технікуму пенсія виплачується в повному обсязі.
    Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13. тел. (03849) 3-26-51,  email: tecnicum@kp.rel.com.ua   Web-сайт: http://peti.km.ua
    Додаткову інформацію про Кам’янець – Подільський планово-економічний технікум-інтернат можна отримати в управлінні соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: вул.. Курлука, 1/3, м. Глухів, Сумська обл., 41400, кабінет № 9 , телефон (05444) 7-03-63.

Переглядів: 259 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0