Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 19 » Якщо є борги по сплаті комунальних послуг
08:44
Якщо є борги по сплаті комунальних послуг

   Управління соціального захисту населення нагадує отримувачам субсидій про обов’язок щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. 

   Відповідно до п.15 Постанови КМУ від 21.10.1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії 

   Згідно п.20 зазначеної Постанови, в разі несплати платежу надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги.
   Подання надається зазначеними організаціями структурним підрозділам з питань соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини.

   У разі коли через несплату громадянином вартості фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують  погашення заборгованості, яка виникла за період отримання субсидії.      Тобто, разом з довідкою про погашення заборгованості або з договором про реструктуризацію боргу подаються нові заява і декларація.
 

Переглядів: 18 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0