Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Листопад » 12 » Я і здоровий спосіб життя
08:42
Я і здоровий спосіб життя

 

   Протягом листопада – грудня на базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді планується проходження практики  студентів Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка по спеціальності «соціальний педагог».
    Одним із завдань практики – є проведення профілактичного заходу.
Так, 11 листопада до 8 класу ЗОШ №1 завітали студенти 3 курсу за фахом «Соціальна педагогіка»: Ігор Хоменко, Юлія Шевченко, Ганна Пода, які провели тренінг на тему: «Я і здоровий спосіб життя». 
    У тренінгу була представлена інформація щодо здоров'я, складових здоров'я та здорового способу життя. Учасники мали змогу не тільки прослухати інформацію, але і творчо, креативно себе проявити. Учні брали активну участь в усіх творчих, практичних завданнях. Одним з результатів якого була розроблена "Дорога до здорового способу життя". Робота під час тренінгу дала можливість усвідомити та звернути увагу на власний спосіб життя, зробити певні висновки. У дружній, доброзичливій атмосфері тренери разом з учасниками розглянули багато проблем, пов'язаних зі станом здоров'я, а також в ігровій формі набули певних практичних навичок щодо проведення дозвілля.
  Головною метою проведеного тренінгу було не тільки проінформувати учасників про здоровий спосіб життя, але й сприяти  усвідомленню відповідальності за своє здоров'я. Адже однією із запорук успішної особистості, фундаментом для створення в подальшому сім'ї, кар'єри є її здоров'я.

Олена Юденич
В.о.директора ГМЦСССДМ

Переглядів: 155 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0