Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Листопад » 11 » Гуманітарна допомога переселенцям
16:15
Гуманітарна допомога переселенцям

    Інформуємо, що згідно графіку розподілу  11.11.2015 року до міста Глухова надійшла гуманітарна допомога відповідно до проекту UКR 1502, що організований   Міністерством зовнішніх справ   ФРН спільно з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян  Німеччини, Спілкою  Самаритян України для підтримки внутрішніх переселенців із зони проведення антитерористичної операції, виконавцем якої у Сумській  області є благодійна організація «Спілка Самаритян».
   Було визначено відповідальну особу  за  розподіл гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям, які перебувають на території м. Глухова провідного спеціаліста управління  соціального захисту населення  Глухівської міської ради Плотнікову Ольгу Василівну.
   11.11.2015 року в приміщенні управління соціального захисту населення Глухівської міської ради  20 сімей  внутрішніх переселенців, до складу яких входять  пенсіонери, інваліди, діти-інваліди  також  одинокі матері,  багатодітні родини та матері, які доглядають за дітьми до 3-річного віку отримали продуктові набори, набори побутової хімії, ковдри та постільну білизну, дитяче харчування та памперси.

Переглядів: 169 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0