Граничний вік перебування на державній службі. - 20 Лютого 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 02:08

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 20 » Граничний вік перебування на державній службі.
14:52
Граничний вік перебування на державній службі.
9 грудня 2011 року Верховна рада України ухвалила Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо граничного віку перебування на державній, дипломатичній службі та службі в органах місцевого самоврядування” (далі – Закон № 4161 – VІ).
Граничний вік перебування на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування, дипломатичній службі у зв’язку з набуттям чинності Закону № 4161 -  VІ становить 65 років.
З 1 жовтня 2011 року Законом України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” було внесено зміни в зазначені вище закони, у яких було передбачено, що граничний вік перебування на державній службі становить 62 роки для чоловіків і 60 років для жінок.
Зміни щодо граничного віку не стосуються віку, у якому державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники дипломатичної служби мають право на призначення пенсії за згаданими законами.
Відповідно до статті 37 Закону України „Про державну службу” (у редакції, що діє з 1 жовтня 2011 року), пенсію, призначену згідно із цією статтею, у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку й на умовах, передбачених у цьому законі, виплачують у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а після звільнення з таких посад – у розмірі, обчисленому за цим законом.
Отже, парламентарі, уносячи зміни в законодавство щодо граничного віку перебування на державній службі, надали можливість державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, дипломатичним працівникам продовжувати працювати на державній службі до досягнення 65– річного віку, отримуючи пенсії до звільнення з таких посад, обчислені на умовах, визначених у  Законі України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

Переглядів: 2799 | Додав: Falcon | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання