Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Травень » 6 » Господь не може встигнути усюди одночасно, тому він створив матір…
14:59
Господь не може встигнути усюди одночасно, тому він створив матір…

    11-го травня в 2014 році відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Велика популярності цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.

      Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
     Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й пі д опікою щасливої матері.

      

   Саме з казкою завітали до Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів представники Церкви «Віра Надія Любов». Вони представили театральну виставу, яка супроводжувалась  піснями.

А по закінченню вистави на присутніх чекали   подарунки від Церкви «Віра Надія Любов»  .

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Переглядів: 240 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0