Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Серпень » 29 » Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів занесений до Книги Пошани міста Глухова
09:45
Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів занесений до Книги Пошани міста Глухова
   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів працює з 2011  року під керівництвом директора Ярини Тамари Іванівни.
Штатна чисельність працівників Центру складає 8 штатних одиниць, це: головний бухгалтер , соціальні педагоги, вихователь, логопед, музичний керівник , медична сестра.
   Станом на 1 липня   2013 року  послугами ГМЦСРДІ скористались 75 дітей-інвалідів та 15 інвалідів ,  а також 39 дітей  групи ризику.   Послуги з масажу та ЛФК отримали 83 дитини, з них повторно 49 осіб  , що становить 578 відвідувань ( 1774  масажних одиниць) . Після декількох курсів масажу та ЛФК у дітей покращились фізичні показники розвитку - знято діагноз :  дисплазія  тазостегнового  суглоба - 3  дітям ,  гідроцефалія - 4  дітям, пренатальна енцефалопатія – 3 дітям,  синдром м’язової дистонії – 2 дітям, вентикуломегалія – 1 дитині .
   За результатами реабілітації 2013 року покращились комунікативні навички – 28  осіб; удосконалились навички з трудотерапії : пошиття предметів побутового вжитку, виготовлення сувенірів - 32  особи, засвоїли навички самообслуговування - 30 осіб, інтегровані у навчальні заклади – 1дитина та 5 осіб до дошкільного закладу.  
   У 2011 році діти-інваліди прийняли  участь у  міжнародному  фестивалі «Юних меценатів» на Всеукраїнському  конкурсі дитячої та юнацької творчості «Справжні емоції - 2011», який був проведений з 11 травня  в місті Києві.
   Щороку  до Дня захисту дітей  проведиться  фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе».  Роботи дітей-інвалідів направляються для участі у обласній виставці художньо-вжиткового мистецтва з нагоди Міжнародного дня інвалідів «Творчість не має меж» в місті Суми .  
   У Центрі працює  інтеграційний театр «Дивосвіт», який неодноразово був дипломантом Сумського інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями «Веселка.  У жовтні 2012 року колектив прийняв участь у зйомці програми «Віра. Надія . Любов» на першому національному в рубриці «Талановиті діти» в місті Києві.
   23 серпня 2013 року за високий професіоналізм та вагомий внесок в реабілітацію дітей-інвалідів колектив до Книги Пошани міста Глухова.

Переглядів: 1308 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0