Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів занесений до Книги Пошани міста Глухова - 29 Серпня 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 11:55

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 29 » Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів занесений до Книги Пошани міста Глухова
09:45
Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів занесений до Книги Пошани міста Глухова
   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів працює з 2011  року під керівництвом директора Ярини Тамари Іванівни.
Штатна чисельність працівників Центру складає 8 штатних одиниць, це: головний бухгалтер , соціальні педагоги, вихователь, логопед, музичний керівник , медична сестра.
   Станом на 1 липня   2013 року  послугами ГМЦСРДІ скористались 75 дітей-інвалідів та 15 інвалідів ,  а також 39 дітей  групи ризику.   Послуги з масажу та ЛФК отримали 83 дитини, з них повторно 49 осіб  , що становить 578 відвідувань ( 1774  масажних одиниць) . Після декількох курсів масажу та ЛФК у дітей покращились фізичні показники розвитку - знято діагноз :  дисплазія  тазостегнового  суглоба - 3  дітям ,  гідроцефалія - 4  дітям, пренатальна енцефалопатія – 3 дітям,  синдром м’язової дистонії – 2 дітям, вентикуломегалія – 1 дитині .
   За результатами реабілітації 2013 року покращились комунікативні навички – 28  осіб; удосконалились навички з трудотерапії : пошиття предметів побутового вжитку, виготовлення сувенірів - 32  особи, засвоїли навички самообслуговування - 30 осіб, інтегровані у навчальні заклади – 1дитина та 5 осіб до дошкільного закладу.  
   У 2011 році діти-інваліди прийняли  участь у  міжнародному  фестивалі «Юних меценатів» на Всеукраїнському  конкурсі дитячої та юнацької творчості «Справжні емоції - 2011», який був проведений з 11 травня  в місті Києві.
   Щороку  до Дня захисту дітей  проведиться  фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе».  Роботи дітей-інвалідів направляються для участі у обласній виставці художньо-вжиткового мистецтва з нагоди Міжнародного дня інвалідів «Творчість не має меж» в місті Суми .  
   У Центрі працює  інтеграційний театр «Дивосвіт», який неодноразово був дипломантом Сумського інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями «Веселка.  У жовтні 2012 року колектив прийняв участь у зйомці програми «Віра. Надія . Любов» на першому національному в рубриці «Талановиті діти» в місті Києві.
   23 серпня 2013 року за високий професіоналізм та вагомий внесок в реабілітацію дітей-інвалідів колектив до Книги Пошани міста Глухова.

Переглядів: 920 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання