Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Листопад » 12 » Фізичні вправи замість ліків
15:55
Фізичні вправи замість ліків

    З радістю цільова група та волонтери відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м.Глухів сприйняли проект «Активація людей –жертв нацизма», в якому одним із напрямків роботи є заняття цільової групи та волонтерів фізичними вправами.
    Всім відомо, що рух – це життя, але не завжди , особливо в похилому віці, виконується зарядка чи інші фізичні вправи, зберігається позитивний настрій. Мабуть потрібно мати зразок такого відношення до себе і саме тому було запрошено на щомісячні заняття з цільовою групою 72- річну неодноразову чемпіонку України, світу та Європи з легкої атлетики , енергійну, з почуттям гумору жінку Шведову  К.Ф.
Катерина Федосіївна провела лекцію – співбесіду про здоровий спосіб життя та запропонувала комплекс вправ згідно віку цільової групи, звернула увагу на необхідність  прогулянок на свіжому повітрі.
   Улюбленою частиною проекту залишаються тематичні зустрічі на майданчиках. За чашкою чаю лунають спогади про тяжке минуле та бесіди зі студентами, майбутніми соціальними працівниками,  які надають молодого завзяття.
   Можна з впевненістю сказати, що даний проект, який реалізується завдяки фонду «Пам'ять. Відповідальність.Майбутнє.» (Німеччина)  в тісній співпраці з територіальним центром УСЗН (тренажерна зала,  професійні консультації медичної сестри Олени Христенко) та студентами університету дійсно допомагає покращити якість життя дуже стареньким людям.

Керуюча відділенням «ТЛУ» в м.Глухів Тамара Александренко

Переглядів: 133 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0