Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Листопад » 4 » Фестиваль "Веселка"
12:40
Фестиваль "Веселка"
   Щороку театральна студія «Дивосвіт» Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів приймає участь в Сумському обласному інтеграційному театральному фестивалі осіб з обмеженими фізичними можливостями «Веселка». Серед учасників були не лише колективи області, а і міст Харкова та Києва.
   Цього року вихованці центру реабілітації до виступу  готувались по особливому, тому що це був ювілейний десятий Фестиваль. Підготовка розпочалась ще в серпні . Малювали ескізи костюмів, обирали героїв та музичний супровід. Всі старання не  пішли марно, тому що колектив «Дивосвіту» з виставою «Червона квіточка» за висновком журі відзначено дипломом за креативність.  
   Акторський склад цього року був оновлений. На великій сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва дебютували:  Злата Пащенко, Таїсія Манжос, Ігор Дудко та наймолодша  Анастасія Кулик.
   Всіх акторів тепло з бурхливими оплесками зустрічала вдячна публіка, виступаючі в свою чергу подарували присутнім кольорові кульки з часточкою добра.  А самі актори отримали від організаторів фестивалю подарунки і  солодощі.
   Діти-інваліди, батьки та працівники центру реабілітації висловлюють щиру вдячність міському голові Юрію Бурлаці та приватним особам міста , які допомогли безкоштовно потрапити нашим акторам на фестиваль до міста Суми. А також велике спасибі директорові Глухівського медичного училища А.П.Ляху та заступнику з виховної роботи О.А.Шендриковій за надану можливість проводити репетиції на сцені їхнього закладу.

Переглядів: 281 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0