Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Вересень » 29 » Фестиваль театральної творчості «Веселка 2015»
12:09
Фестиваль театральної творчості «Веселка 2015»

    

   Сумський обласний інтеграційний фестиваль  театральної творчості для осіб з особливими потребами  має великий відгук не тільки серед учасників, а й серед глядачів, адже метою його є естетичне і моральне виховання підростаючого покоління через театральну культуру, що синтезує практично всі види мистецтв, а також виявлення юних обдарувань, підтримання творчих ініціатив дітей-інвалідів.  
У цьому році 23 вересня  в місті Суми театральний колектив «Дивосвіт» реабілітаційного центру дітей-інвалідів прийняв участь у  ХІ обласному інтеграційному театральному фестивалі  “Веселка”. На суд журі та глядачів театральна студія “Дивосвіт” представила виставу “Дівчинка та художниця ”.
За підсумками фестивалю театральний колектив “Дивосвіт” був нагороджений дипломом  ХІ  обласного інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями “Веселка”, а також дипломом за зайняте ІІІ місце у виставці робіт художньо-прикладного мистецтва. 
За яскраве виконання пісні янгола - Пащенко Злата отримала відзнаку у номінації «Відкриття фестивалю». Всі учасники фестивалю  отримали подарунки та солодощі від спонсорів. 
Діти-інваліди, батьки та працівники Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже вдячні  постійним спонсорам – небайдужим мешканцям міста ,  за допомогу в забезпеченні транспортом  .

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 158 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0