Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Червень » 8 » Допомога на поховання та виплата недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера
08:53
Допомога на поховання та виплата недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера

   У разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті.
   Сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується - по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
   Члени сім'ї, повинні звернутися за виплатою суми пенсії померлого пенсіонера протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.
   У разі звернення кількох членів сім'ї, які мають право на отримання суми пенсії, належна їм відповідно до цієї статті сума пенсії ділиться між ними порівну.
   У разі відсутності членів сім'ї, або у разі незвернення ними за виплатою вказаної суми в установлений строк сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини.

 

Переглядів: 458 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0