Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Листопад » 24 » Доплата за роботу з дезінфікуючими засобами
08:45
Доплата за роботу з дезінфікуючими засобами

Чи мають право молодші медичні сестри лікарні на доплату в розмірі 10% посадового окладу (тарифної ставки) за використання в роботі дезінфікуючих засобів, а також працівники, зайняті прибиранням туалетів не менш як 50%  робочого часу?

   Згідно з п.3.4.7.Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров»я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці та МОЗ України від 05.10.2005р. №308/519, працівникам  (у тому числі молодшим сестрам), які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, а також працівникам, зайнятим прибиранням туалетів, установлюється доплата в розмірі 10% посадового окладу(тарифної ставки).

   Ця доплата встановлюється до посадового окладу з урахуванням підвищень.

   Вона може встановлюватися працівникам за переліком посад (у тому числі середньому та молодшому медичному персоналу), затвердженим колективним договором, у межах коштів, передбачених на оплату праці в кошторисі, якщо виконання цих робіт передбачено посадовими обов»язками працівників.

   При цьому встановлення цієї доплати не залежить від часу роботи працівника з дезінфікуючими засобами і робочі місця цих працівників не потребують проведення атестації за умовами праці в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.1992р.№442.

   Рішення керівника про встановлення працівникові певних доплат, надбавок на підставі положень колективного договору оформлюється наказом по закладу, установі.

 

 

Переглядів: 650 | Додав: Falcon | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0