Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 2 » До уваги пільговиків!
14:09
До уваги пільговиків!

   У зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України щодо надання пільг окремим категоріям громадян, які мають право на пільги та отриманими роз’ясненнями Мінсоцполітики, повідомляємо що відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про національну поліцію” з 07.11.2015 втратив чинність Закон України „Про міліцію”.

   Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України „Про міліцію” (звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 втратили право на пільги які були передбачені Законом України „Про міліцію”.

   Відповідно до пункту 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію” в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23.12.2016 року № 900-VIII за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені  Законом України "Про Національну поліцію” для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України "Про міліцію", зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України "Про Національну поліцію".

Особи, які втратили право на пільги з отримання житлово-комунальних послуг внаслідок змін у законодавстві України, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії до Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою м. Глухів, вул. Курлука 1/3, телефон для довідок 7-05-13

 

Начальник управління

соціального захисту

населення Глухівської міської ради                                              Л.А. Громак

 

 

 

 

Переглядів: 139 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0