Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Березень » 30 » До уваги отримувачів субсидії.
12:25
До уваги отримувачів субсидії.

    Надання субсидії регулюється постановою Кабінету Міністрів україни від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».
    Субсидія є безповоротною і її отримання  не тягне за собою зміни форми власності житла.
    Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. В окремих випадках на підставі рішення комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.
    Кількість осіб , які враховуються при призначенні субсидії визначається на початок місяця. Таким чином , якщо змінився склад сім’ї та ви маєте намір звернутись з новою  заявою про призначення субсидії це буде можливо зробити наступного місяця після змін в складі зареєстрованих осіб.
    Відповідно до пункту 14 вищезазначеної постанови громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі – про осіб. Які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму , що перевищує 50 000 грн., шляхом подання відповідних документів.
УВАЖНО    
Надання раніше зазначеної субсидії припиняється:
-    За поданням житлово-експлуатаційних організацій, ОСББ та інших, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг. 
-    Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не зазначив один із видів доходів) та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, - з місяця в якому виявлені порушення
-    У разі переїзду сім’ї в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють надання субсидії (смерть одинокої особи), - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни
-    За заявою уповноваженого власника

    Будьте уважні , якщо вищезазначені  умови не будуть виконані отримувачем субсидії сума субсидії, виплаченої надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про зміни , зазначені у пункті 14 Постанови (зміни в складі сім’ї, зміни соціального статусу членів сім’ї, купівля на суму більше 50 тис. грн., зміни в наданні комунальних послуг)  повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.
    Своєчасно зверніться до управління соціального захисту з цього приводу.
    У разі, коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму субсидії, питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.
    Що стосується призначення субсидії на тверде паливо: 
Згідно пункту12 постанови № 848 субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік. Оскільки при реєстрації справи в першому кварталі в запиті до державної фіскальної служби  формується період доходів з 01 січня 2015 року по вересень 2015 року включно,  управління має зробити масову реєстрацію справ з заявами на отримання субсидії на тверде паливо в другому кварталі 2016 року.
 Таким чином, призначення субсидії  буде зроблено з січня 2016 року в автоматичному режимі по отриманим з ДФС у другому кварталі 2016 року доходам  за повний 2015 рік та  прогнозним індексом споживчих цін на 2016 рік.

    

Переглядів: 119 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0