Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Серпень » 22 » До Дня Державного Прапора
15:43
До Дня Державного Прапора

   23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора!
   Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель і племен; він консолідував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї Батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших всенародних подій, свят, ритуалів.
   23 серпня 2004 року було підписано президентський Указ №987/2004 "Про День Державного Прапора України", в якому "на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" встановлено в Україні нове свято - День Державного Прапора України, який щороку відзначається 23 серпня.
   У теритлоріальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради з нагоди Дня Державного Прапора відбулось урочисте зібрання в Університеті третього віку «Активне довголіття».
   На цій зустрічі пенсіонери дізналися про історію становлення цього свята, про державні символи України, іх роль у процесі державотворення та  переглянули фільм «Таємний код прапора».
Загалом атмосфера була піднесеною, урочистою. Після перегляду жваво обговорювали побачену і почуту інформацію.

 

Переглядів: 38 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0