Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Грудень » 27 » Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
12:47
Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
   На виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України в місті продовжується робота щодо стабілізації ситуації на ринку праці та вживаються заходи із запровадження соціальних ініціатив Президента України. 
27 грудня 2013 року під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на якому було підбито підсумки роботи групи за 2013 рік та окреслено план дій на 2014 рік.
   Терещенко І.І. у вступному слові наголосила на важливості роботи, яку проводить група, дала загальну характеристику тієї проблеми, яка становила основу питання порядку денного, її значення для системного розвитку міста.
Завдяки вжитим заходам упродовж 2013 року з 41 найманим працівником укладено та зареєстровано трудові договори, у 68 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства. Протягом 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 26 засідань робочої групи. Згідно рішення робочої групи до територіальної державної інспекції з питань праці направлено інформацію по 13 СПД для проведення перевірок щодо додержання приватними підприємцями законодавства про працю.
   Членами робочої групи систематично проводилась роз’яснювальна робота щодо переваг легальних трудових відносин та негативних наслідків виплати «тіньової» заробітної плати, висвітлювалась інформація щодо діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В місцевій газеті «Народна трибуна» було розміщено 5 статей, на сайті міської ради – 15.
   На 2014 рік намічено комплекс заходів по активізації діяльності робочої групи, які дозволять покращити стан справ з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації трудових відносин.Переглядів: 362 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0