Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Липень » 17 » Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
09:50
Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
13 червня 2012 року під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на яке були запрошені та заслухані  керівники служб таксі .
Робочою групою в липні проведені обстеження служб таксі щодо легалізації трудових відносин. В ході обстежень крім неукладених трудових відносин між найманим працівником та приватним підприємцем, були виявлені випадки коли приватний підприємець й сам вже подав заяву на припинення підприємницької діяльності або вже був закритий як СПД, але продовжував працювати, чим порушував чинне законодавство (серед 35 обстежених перевізників, 8 – порушників з даного питання).
Робочою групою керівникам служб таксі запропоновано до кінця місяця навести порядок в своїх службах, бо в іншому випадку інформація щодо виявлених та не усунених порушень буде надіслана відповідним контролюючим органам.
Крім того, Громак Л.А., начальник УПСЗН, проінформувала присутніх щодо створення робочих місць за січень – червень 2012 року.
На 2012рік заплановано створити 920 нових робочих місць, створено - 604 р.м., що складає  65,7%.
У юридичних осіб утворено 159 робочих місць , що складає 26,3  відсотків від загальної кількості створених робочих місць.
Зареєстровано в центрі зайнятості 336 трудових договорів, укладених між фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками, що складає 55,7 відсотків від загальної кількості створених робочих місць.
Фізичних осіб – підприємців зареєстровано -109 чол. (18,0%). Надано 8 чоловікам одноразову матеріальну допомогу для організації підприємницької діяльності.
Протягом січня- червня 2012 року ліквідовано 521 робоче місце:
У юридичних осіб вивільнено 13 чол., що складає 2,5 відсотків від загальної кількості ліквідованих робочих місць ( за червень місяць не було ліквідовано жодного р.м.):
-    ВАТ „Глухіввторсировина” -2чол.,
-    Глухівська міжрайонна державна податкова інспекція – 4 чол.
-    ПрАТ „Будинок торгівлі” -2,
-    Дослідна станція луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного сходу НААН -3,
-    Глухівський районний ФСОК „Колос”-2.
Розірвано трудових договорів укладених між фізичними особами – підприємцями та найманими працівниками – 283, що складає 54,3 відсотків до загальної кількості ліквідованих робочих місць.
Знято з реєстрації фізичних осіб підприємців – 225 чол. (43,2відсотків в до загальної кількості ліквідованих робочих місць).
Співвідношення створених робочих місць до ліквідованих складає +83.

Переглядів: 458 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0