Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня - 17 Липня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 15:51

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Липень » 17 » Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
09:50
Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
13 червня 2012 року під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на яке були запрошені та заслухані  керівники служб таксі .
Робочою групою в липні проведені обстеження служб таксі щодо легалізації трудових відносин. В ході обстежень крім неукладених трудових відносин між найманим працівником та приватним підприємцем, були виявлені випадки коли приватний підприємець й сам вже подав заяву на припинення підприємницької діяльності або вже був закритий як СПД, але продовжував працювати, чим порушував чинне законодавство (серед 35 обстежених перевізників, 8 – порушників з даного питання).
Робочою групою керівникам служб таксі запропоновано до кінця місяця навести порядок в своїх службах, бо в іншому випадку інформація щодо виявлених та не усунених порушень буде надіслана відповідним контролюючим органам.
Крім того, Громак Л.А., начальник УПСЗН, проінформувала присутніх щодо створення робочих місць за січень – червень 2012 року.
На 2012рік заплановано створити 920 нових робочих місць, створено - 604 р.м., що складає  65,7%.
У юридичних осіб утворено 159 робочих місць , що складає 26,3  відсотків від загальної кількості створених робочих місць.
Зареєстровано в центрі зайнятості 336 трудових договорів, укладених між фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками, що складає 55,7 відсотків від загальної кількості створених робочих місць.
Фізичних осіб – підприємців зареєстровано -109 чол. (18,0%). Надано 8 чоловікам одноразову матеріальну допомогу для організації підприємницької діяльності.
Протягом січня- червня 2012 року ліквідовано 521 робоче місце:
У юридичних осіб вивільнено 13 чол., що складає 2,5 відсотків від загальної кількості ліквідованих робочих місць ( за червень місяць не було ліквідовано жодного р.м.):
-    ВАТ „Глухіввторсировина” -2чол.,
-    Глухівська міжрайонна державна податкова інспекція – 4 чол.
-    ПрАТ „Будинок торгівлі” -2,
-    Дослідна станція луб’яних культур Інституту сільського господарства Північного сходу НААН -3,
-    Глухівський районний ФСОК „Колос”-2.
Розірвано трудових договорів укладених між фізичними особами – підприємцями та найманими працівниками – 283, що складає 54,3 відсотків до загальної кількості ліквідованих робочих місць.
Знято з реєстрації фізичних осіб підприємців – 225 чол. (43,2відсотків в до загальної кількості ліквідованих робочих місць).
Співвідношення створених робочих місць до ліквідованих складає +83.

Переглядів: 407 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання