Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Січень » 24 » Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
11:44
Детінізація трудових відносин та легалізація заробітної плати залишаються на повістці дня
    20 січня 2012 року  під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому було підбито підсумки роботи групи за 2011 рік.
Терещенко І.І. у вступному слові наголосила на важливості роботи, яку проводить група щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, дала загальну характеристику тієї проблеми, яка станове основу питання порядку денного, її значення для системного розвитку міста.
    Протягом 2011 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснено 226 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті обстежень, у 57 суб’єктів підприємницької діяльності було виявлено 67 працівників з якими не були зареєстровані трудові договори відповідно до чинного законодавства. Після проведеної роботи з 52 найманими працівниками укладено та зареєстровано трудові договори, 15 суб’єктів підприємницької діяльності припинили використовувати найману працю, 100 СПД внесли зміни до трудових договорів укладених з найманими працівниками в частині оплати праці.
Крім того, Громак Л.А., начальник УПСЗН, проінформувала присутніх щодо створення робочих місць за 2011 рік:
на 2011рік було заплановано створити 500 нових робочих місць, створено - 940 р.м., що складає 188 відсотків до запланованого:
- фізичними особами підприємцями укладено та зареєстровано 646 трудових договорів ( в 2010 році було зареєстровано 615 трудових договорів), працевлаштовані на робочі місця з надання дотації роботодавцеві до фізичних осіб підприємців 8чол.
- фізичних осіб – підприємців зареєстровано -183, (в 2010 році було зареєстровано 260 фізосіб- підприємців), надано 19 чоловікам одноразову матеріальну допомогу для організації підприємницької діяльності;
- юридичними особами утворено 111 робочих місць (в 2010 році було створено юридичними особами 50р.м.)
Намічено комплекс заходів по активізації діяльності робочої групи, які дозволять покращити стан справ з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації трудових відносин.

Переглядів: 543 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0