Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Червень » 9 » День захисту дітей
16:54
День захисту дітей
   Якщо природа подарувала теплий сонячний день 1 червня, то стає радісно удвічі - тому що в перший день літа у багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей.  
   Кожна людина , особисто в дитинстві потребує любові та піклування, доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральных та естетичних норм.  Головне, що завжди повинен пам’ятати   дорослий, - це те, що перед ним людина, особистість зі своїми потребами та бажаннями, до яких треба ставитися з повагою. Дорослий може тільки вміло «повернути» їх у потрібному напрямку.
   Велику увагу вихованню дітей приділяють і в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. 


 
   1 червня для вихованців  центру реабілітації дітей-інвалідів  розпочалося святково,  з подарунками до дітей-інвалідів завітав керівник єпархіального паломницького відділу протоієрей  Олександр Майборода. Він спілкувався з дітьми, відповідав на запитання , а наприкінці зустрічі подарував Сертифікат на здійснення паломницьких поїздок до цілющих джерел та Святиням Конотопської єпархії .

   
  
   Свято для дітей продовжилося у міському парку відпочинку ,  де вони розважалися, змагалися у конкурсах та малювали малюнки на асфальті,всі учасники отримали солодкі подарунки.
   На цьому приємні зустрічі не закінчилися у другу половину дня представники церкви Віра, Надія, Любов  для  дітей-інвалідів організували солодкий стіл.

  
   Бажаємо нашим маленьким громадянам завжди відчувати любов та турботу, а їхнім батькам – терпіння, мудрості та радості від спілкування з дітьми.

Переглядів: 381 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0