Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Жовтень » 5 » День відкритих дверей
08:49
День відкритих дверей

    Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмаком, а то й нудьгою. Не сумуйте! Адже, перш ніж настане осінь, як золота пора, у кожного ще буває весна і літо життя. Поважний вік - це дорогоцінний період життя, коли людині притаманна ясність розуму, все вирішується життєвим досвідом, якому немає ціни. Саме такі люди зібрались у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, де відбувся День відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
   В програмі заходу: виставку  робіт в техніці «амігурумі» Дерюгіної Аліни Сергіївни, концертну програму «Щоб осінь життя золотою була» презентували Валентина Панасенко та студенти глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка  24- СР групи Заярна Юлія та Пономаренко Анастасія.  
   Ми дякуємо Вам, людям поважного віку, за все добре, що посіяли у душах, за тепло, що даруєте кожну мить і за те, що навчили нас любити, мріяти і радіти. Саме завдяки Вам, нашим матерям та бабусям, ми зараз такі, які є !
   На завершення святкової зустрічі, зігрітою осіннім теплом добрих сердець, пролунали слова побажання :


Хай в житті вам радість буде 
І звучать в серцях пісні.
Дай вам БОЖЕ, любі наші,
Мирних, добрих, славних літ !

Переглядів: 41 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0