Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Грудень » 21 » День Святого Миколая
15:24
День Святого Миколая

  

   Напередодні дня Святого Миколая у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  відбувся ранок для особливих дітей міста.  
   Зі щирими вітаннями до зали завітала перший заступник начальника управління пенсійного фонду України в місті Глухові та Глухівському районі Світлана Ткаченко , заступник директора з виховної роботи Глухівського медичного училища Олена Шендрикова .
   «В цій залі сидить справжній наш скарб. Любі діти, ви - найкращі інвестиції, в які хочеться вкладати і матеріальні блага, і душу, і любов. Наша нагорода – це ваші щирі усмішки та очі, які світяться від радощів, - сказала Світлана Леонідівна . - Бажаю, щоб Святий Миколай завітав у кожну оселю і поклав під подушку саме ті подарунки, які ви намріяли».  Олена Анатоліївна привітала всіх присутніх діточок зі святом та передала кошти зібрані студентами та працівниками медичного училища на придбання ламінарота для реабілітаційного центра.
   Представники волонтерської організації «СОВА» Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка підготували для глядачів театралізоване дійство та цікаві конкурси, а також до зали завітав сам Святий Миколай.
   Гості свята зацікавлено спостерігали за дійством та щиро раділи солодким подарункам, які їм вручив Святий Миколай.
   За словами батьків, такі заходи надовго залишаються в серцях дітей і допомагають їм вірити в свої сили та боротися з недугою. 
   Наприкінці свята вихованці центру отримали солодощі від управління пенсійного фонду України в місті Глухові та Глухівському районі   та новорічні подарунки від благодійників , які побажали залишитися невідомими. 
   Представники волонтерської організації «СОВА» Глухівського національного педагогічного університету подарували центру для проведення реабілітаційних занять розвиваючі ігри та тканину для виготовлення сценічних  костюмів.
   Батьки , вихованці та працівники реабілітаційного центру висловлюють щиру вдячність всім , хто подарував дітям позитивні емоції та незабутнє свято!

                                                      Тамара Ярина , директор Глухівського  
                                                      міського центру  соціальної реабілітації   
                                                      дітей-інвалідів 

Переглядів: 145 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0