Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Січень » 23 » День Соборності України
11:28
День Соборності України
        «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна — в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу», — пролунало 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.
       22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. День Соборності України встановлено Указом Президента у 1999 році.
    До Дня Соборності України у Глухівському міському центрі соціальної  реабілітації дітей-інвалідів 20 січня 2012 року  була проведена виховна година -  спрямована на виховання патріотизму у дітей. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші предки.

Переглядів: 444 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0