Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 5 » День милосердя,  уваги та любові
09:00
День милосердя,  уваги та любові

   Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
   Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. В Україні близько 3 мільйонів людей з інвалідністю. І вонивимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з особливими потребами. Але не будемо забувати про головне – увагу та розуміння. І не тільки 3 грудня, а постійно. За підтримки наших спонсорів  «Росток-Холдінг», ТОВ «Велетень»,  ТОВ «Глухівський елеватор», народного депутата  А.Л. Деркача, Н.О. Ащаулової, В.І. Романенко, В.О. Шумицького, О.В. Божок, С.П. Голуб, О.Б.Устинової,  Т.В. Москаленко, І.Д. Кабиш, М.М. Апьонкіної, Л.В.Курятникової, В.О. Мартиненко, В.І. Очеретько, Н.М. Шкурман, Н.І. Овсянко,О.М. Орленко, В.Г. Заруби, О.П. Москаленко,  О.Є. Бенько,  В.В. Беспалої та інших територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради  вручив людям з інвалідністю 162 набори.
   Хочеться подякувати всім, хто не залишився байдужим до проблем людей з інвалідністю. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Переглядів: 20 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0