Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Жовтень » 3 » День людей похилого віку
11:00
День людей похилого віку

   1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави.
   Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

   Територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради привітав пенсіонерів з Днем людей похилого віку та Днем ветерана та вручив їм подарунки.

 

 

Переглядів: 234 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0